ویژه‌نامه الکترونیکی همایش بین‌المللی «نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی» منتشر شد.

۰۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۸:۵۹ اخبار اطلاعیه‌ها
تعداد بازدید:۵۷۳
ویژه‌نامه الکترونیکی همایش بین‌المللی «نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی» از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و به سردبیری محمدرضا قربان زاده منتشر شد.
ویژه‌نامه الکترونیکی همایش بین‌المللی «نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی» منتشر شد.

ویژه‌نامه اطلاع‌رسانی همایش بین‌المللی «نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی)» در مقدمه به معرفی پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم می‌پردازد و در ادامه مطالبی از حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر نجف لک زایی معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی و حجت‌الاسلام‌والمسلمین الهی نژاد رئیس پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی در خصوص اهداف، محورها و برنامه‌های این همایش بین‌المللی دیده می‌شود.

ارائه برخی از چکیده مقالات فارسی و عربی ارسالی به این همایش ازجمله چکیده مقاله اساتیدی همچون حجج‌اسلام و المسلمین عبدالحسین خسرو پناه( استاد پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، عزالدین رضا نژاد(پژوهشگر پژوهشگاه بین‌المللی المصطفی(ص)، محمدصادق یوسفی مقدم (رئیس پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن کریم پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، محمدهادی همایون(استاد دانشگاه امام صادق(ع))، علیرضا صدرا(دانشیار دانشگاه تهران)، مصطفی صادقی کاشانی(استادیار پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی)، محسن مهاجر نیا (استادیار پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی) و... از دیگر مطالب این ویژه‌نامه است.

ارائه گزارش ۱۸ کرسی و پیش نشست همایش بین‌المللی نظریه انتظار در  اندیشه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، دیدگاه علما و مراجع در خصوص امام زمان(عج)و گزیده انعکاس اخبار مربوط به این همایش در رسانه‌ها از دیگر مطالبی است که در این ویژه‌نامه به چشم می‌خورد.

ویژه‌نامه الکترونیکی همایش بین‌المللی نظریه انتظار در اندیشه حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و به سردبیری محمدرضا قربان زاده در ۷۰ صفحه منتشرشده و نسخه الکترونیکی آن نیز از طریق پایگاه خبری تبلیغ نیوز و پرتال دفتر تبلیغات اسلامی به نشانی www.Dte.ir قابل دریافت می‌باشد.

کلید واژه ها: مدرسه‌عالی و دانشگاه شهیدمطهری آیت‌الله امامی کاشانی همایش‌ها حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی